FAQ

Co to jest masaż biurowy?

W Warszawie oraz innych miastach, wykonujemy zabiegi o charakterze profilaktyczno-relaksacyjnym, polegające na łagodzeniu napięć mięśniowych i bólu w obszarach dotkniętych stresem, takich jak szyja, plecy, barki, ramiona i ręce. Masaż odbywa się na specjalnym krześle rehabilitacyjnym, bez użycia środków poślizgowych, przez ubranie. Masaż wykonują dyplomowani fizjoterapeuci, tworzący doświadczony zespół For Good Health.

Ile czasu trwa masaż?

Sesja masażu w biurze (w Warszawie lub innym mieście) trwa 15-20 minut. W zależności od potrzeb klienta może być wydłużona do 30 minut.

Czy wymagane jest specjalne pomieszczenie do wykonania masażu?

Zaletą masażu w biurach w Warszawie jest mobilność tej usługi i możliwość wykonania go w dowolnym miejscu, wskazanym przez klienta. Wokół krzesła potrzebna jest przestrzeń dla masażysty, aby miał on swobodne dojście z każdej strony. Preferowane są zaciszne kąty w biurze, tam, gdzie nie ma częstej komunikacji, jednak stanowisko masażowe również sprawdza się w open space.

Czy masażysta używa środków dezynfekujących?

Dbałość o higienę w pracy masażysty to podstawa komfortu i bezpieczeństwa obu stron. W miejscu z ograniczonym dostępem do bieżącej wody masażysta używa przed i po każdym zabiegu medycznych środków przeznaczonych do dezynfekcji rąk oraz sprzętu. Każdorazowo wymieniane jest pokrycie na podgłówek.

Jaki wpływ na organizm ma masaż biurowy?

Masaż działa miejscowo i ogólnie na organizm człowieka. Uwalnia opracowywane obszary ciała od napięć oraz prowadzi do ogólnego stanu zrelaksowania, przy równoczesnej rewitalizacji organizmu – czyli przekazaniu dawki energii do dalszego działania.

Czy masaż biurowy jest bezpieczny?

Oferowany masaż biurowy doskonale rozluźnia mięśnie i niweluje ich bolesne napięcie spowodowane najczęściej stresem. Dlatego zabieg ten wpływa zbawiennie na wszystkich, którzy cierpią na bóle mięśniowe, szczególnie pleców, szyi, głowy oraz kończyn górnych. Jest całkowicie bezpieczny, polecany każdemu, bez względu na wiek. Sesję masażu zawsze poprzedza wywiad zdrowotny.

Jak często można korzystać z masażu biurowego?

W Warszawie i innych miastach wskazanych przez klientów usuwamy skutki codziennego zmęczenia i stresu, powtarzając zabiegi przynajmniej 2 razy w tygodniu. Nie ma jednak przeciwwskazań do codziennego korzystania z tego typu masażu.

Czy kobiety w ciąży mogą korzystać z masażu biurowego?

Kobiety w ciąży mogą, a nawet powinny korzystać z masażu. Masaż relaksacyjny przyniesie dobre samopoczucie, usunie napięcie oraz doda energii. Regularny masaż podczas ciąży pomaga się odprężyć i zmniejsza zmęczenie, a także łagodzi wszystkie bóle, zwłaszcza pleców. Relaks i samo zdrowie. Przed masażem przyszła mama musi skonsultować się z lekarzem prowadzącym jej ciążę oraz otrzymać zgodę do skorzystania z takiego zabiegu. Masaż można przeprowadzać już po pierwszym trymestrze i kontynuować do 8 miesiąca ciąży, w przypadku braku zagrożenia ciąży bądź innych przeciwwskazań.

Zdrowie, uroda i doskonałe samopoczucie na wyciągnięcie ręki – bez wychodzenia z biura lub domu. Zapraszamy do skorzystania z oferty mobilnego spa. W razie wątpliwości prosimy o kontakt – szybko i wyczerpująco odpowiemy na każde pytanie związane z masażami biurowymi w Warszawie.