Zdrowa Dieta

Zdrowa dieta - konsultacje dietetyczne dla firm | FGH.com.pl
PROGRAM "ZDROWA DIETA"

Czy wiesz, że…

dzięki zdrowej diecie efektywność Twoich pracowników może wzrosnąć nawet o 20%*? Pracownicy stanowią serce organizacji – aby było ono wydolne i biło w odpowiednim rytmie, HR-owcy powinni wsłuchać się w ich potrzeby – również te związane ze zdrowymi nawykami w obszarze zdrowia. 

Program „Zdrowa dieta” – poznaj korzyści!

Świadomość tego, co jemy to pierwszy i najważniejszy krok do lepszego samopoczucia i witalności. To prosty – choć często zapomniany – element osobistej efektywności. Pakiet „Zdrowa dieta” tworzy analiza składu ciała, warsztaty i konsultacje z dietetykiem oraz prawdziwa alternatywa dla klasycznych energetyków – Tea Bar ZioLove.

Źródło: Badanie PBS na zlecenie Sodexo Benefits and Rewards Services „Potrzeby Pracowników 2022”

Program rozpoczynamy kickoffem, ustalamy motyw przewodni (nazwę spójną z firmowym DNA), poszczególne usługi i działania są osadzone w kalendarzu i dopasowane do oczekiwań Klienta. Dbamy też o kompleksowe wsparcie komunikacyjne i edukacyjne dla pracowników. 

RZETELNA EDUKACJA
Nasz zespół tworzą edukatorzy z misją i dużym doświadczeniem. Wiedzę przekazujemy w sposób jasny i użyteczny.
MATERIAŁY EDUKACYJNE
Uczestnicy naszych warsztatów dietetycznych otrzymują materiały szkoleniowe pełne konkretów, jak zmienić nawyki i dietę.
JAKOŚĆ & WYGODA
Dopasujemy tematy i format warsztatów/webinarów do potrzeb Twoich pracowników, specyfiki Twojego biznesu i bieżących wyzwań.
ENERGETYCZNE WYRÓŻNIENIE
Ziołowy mobilny bar to doskonała atrakcja na pracownicze eventy i spotkania firmowe. To nie tylko zastrzyk energii, to przestrzeń do rozmów i relaksu.

Przykładowy przebieg programu: