Zdrowa Głowa

Zdrowa Głowa - pakiet korzyści dla firm | FGH.com.pl
Program "ZDROWA GŁOWA"

Czy wiesz, że…

co drugi pracownik zgłasza przytłoczenie codziennymi obowiązkami?* Wydarzenia ostatnich lat sprawiły, że jesteśmy w fazie wyczerpania. Polscy pracownicy skarżą się na gorszy nastrój, spadek motywacji czy problemy z koncentracją. Jak zatem przywrócić poziom energii w zespole, w organizacji i – co ważne – w sobie?

Program „Zdrowa Głowa” – poznaj korzyści!

Nasze unikatowy program „Zdrowa Głowa” to gwarancja pobudzenia energii witalnej w zespole. Dobieramy działania, które są doskonałą (i mierzalną!) profilaktyką wypalenia zawodowego i wysokiego poziomu zmęczenia. Są to m.in. relaksacje, konsultacje i warsztaty z psychologiem, zajęcia jogi, masaż biurowy czy nasza nowość – wyjazd regeneracyjny!

Źródła: *Raport “Zmęczeni zmęczeniem” Human Power (2021), Absencja chorobowa w 2018 roku, ZUS, 2019;

Program rozpoczynamy kickoffem, ustalamy motyw przewodni (nazwę spójną z firmowym DNA), poszczególne usługi i działania są osadzone w kalendarzu i dopasowane do oczekiwań Klienta. Dbamy też o kompleksowe wsparcie komunikacyjne i edukacyjne dla pracowników. 

POPRAWA JAKOŚCI ŻYCIA
Wsparcie kondycji psychicznej pracowników to poprawa jakości jego życia w wielu obszarach – zawodowym, rodzinnym, zdrowotnym.
DŁUGOFALOWA OSZCZĘDNOŚĆ
Polskie firmy mogłyby oszczędzić 6 mld zł., gdyby zapewniały wsparcie psychiczne swoim pracownikom.*
JAKOŚĆ & WYGODA
Dopasujemy tematy i format warsztatów/webinarów do potrzeb Twoich pracowników i bieżących wyzwań.
ZADBAJ O REGENERACJĘ
Oprócz zajęć jogi, warsztatów czy masaży, oferujemy wyjazd regeneracyjny – świetny pomysł na nagrodę dla pracownika!

Przykładowy przebieg programu: