Zdrowe Ciało

Program "ZDROWE CIAŁO"

Czy wiesz, że…

polscy pracodawcy notują ciągły wzrost liczby zwolnień zdrowotnych spowodowanych bólami pleców? Przyczynia się do tego siedzący tryb życia, wymuszone pozycje w czasie pracy zdalnej i biurowej oraz niedostateczna aktywność fizyczna. Holistyczne spojrzenie na problemy pracowników to gwarancja obniżenia rotacji, ograniczenia kosztów rekrutacji czy – po prostu – uszczęśliwienia Twoich ludzi!

Program “Zdrowe ciało” – poznaj korzyści! 

Myślisz “For Good Health”, mówisz: “masaże biurowe”. Fakt, masaże w naszym wykonaniu zyskały miano kultowych. Nasze portfolio jest jednak znacznie szersze – oprócz opieki masażystów i fizjoterapeutów, oferujemy ćwiczenia grupowe, konsultacje i szkolenia z zakresu ergonomii oraz dietetyki.

Program rozpoczynamy kickoffem, ustalamy motyw przewodni (nazwę spójną z firmowym DNA), poszczególne usługi i działania są osadzone w kalendarzu i dopasowane do oczekiwań Klienta. Dbamy też o kompeksowe wsparcie komunikacyjne i edukacyjne dla pracowników.

ENDORFINY NA ŻĄDANIE
Nasze rozwiązania skupione na ciele poprawiają samopoczucie, dodają energii, pobudzają kreatywność i otwierają głowę.
BEZPIECZNY WYBÓR
Naszą kadrę tworzą profesjonaliści - przeszkoleni i doświadczeni masażyści, fizjoterapeuci i dietetycy. Po jakości nas poznacie! :)
KOMFORT PONAD WSZYSTKO
Dbamy o "comfort zone" - zapewniamy oprawę wizualną, muzykę relaksacyjną i poczucie prywatności pracowników.
ZDROWY BENEFIT
Nasze rozwiązania to gwarancja przewagi konkurencyjnej i wyróżnienia się na rynku - wsparcie zdrowia to coś więcej niż benefit, to długofalowa inwestycja w rozwój firmy.

Przykładowy przebieg projektu: