Zdrowa

Poznaj For Good Health – autora programów wellbeingowych, kreatora zdrowych eventów, doradcy ds. szczęśliwych firm. 

Sprawdź
autorskie pakiety

Oferujemy rozwiązania, które mają jeden wspólny mianownik – zdrowie. Zadbamy o DOBROstan Twoich pracowników, a DOBRO wróci szybciej niż myślisz – w postaci satysfakcji, efektywności i uśmiechu 🙂 Wiemy, jak ograniczyć absencję, zadbać o nowoczesne benefity i sprawić, by wskaźniki zaangażowania świeciły się na zielono. #MakeHealthMatter – razem z nami! 

Dlaczego powstało For Good Health?

Nasz zespół tworzą pasjonaci – dyplomowani masażyści, fizjoterapeuci, dietetycy, psycholodzy i trenerzy. Od 2013 roku tworzymy kompleksowe programy wellbeingowe, organizujemy eventy oraz dostarczamy benefity dla pracowników w postaci m.in.: masażu biurowego, szkoleń z ergonomii pracy, ćwiczeń relaksacyjnych, warsztatów z dietetyki czy psychologii.

Misją For Good Health jest „uzdrawianie” organizacji – i mentalne, i fizyczne. Dodatkowo:

 • mamy kompetencje agencji eventowej – jesteśmy w stanie zaopiekować się projektem od A do Z,
 • wierzymy, że strategiczny projekt wellbiengowy powinien być mierzalny, dlatego realizujemy pulse checki wśród pracowników,
 • jesteśmy autorem cyklu video pt. „Aktywni w biurze” na platformie wellbeingowej Ewy Chodakowskiej – BeActive TV,
 • w porozumieniu z Klientem, dbamy o PR-ową ekspozycję projektu – m.in. relacje via social media, wspólne case study.

Poznaj nasze rozwiązania

Jesteśmy wyłącznym partnerem BeActiveTV

Nawiązaliśmy współpracę z BeActive TV – platformą online stworzoną przez propagatorkę zdrowego trybu życia i pracy, Ewę Chodakowską. W sekcji „Aktywnie w biurze” znajdują się nasze autorskie filmy przygotowane specjalnie z myślą o indywidualnych klientach. To ponad 60 epizodów i ponad 16 godzin edukacyjnego materiału dotyczącego ergonomii i pracowniczego “self care”. 

Opiekunka projektów

„Dyrektorka do spraw zdrowia i szczęścia” – tak chciałabym o sobie mówić, ponieważ na tych dwóch czynnikach skupiam się najbardziej wdrażając programy wellbeingowe do firm. Od 10 lat pomagam organizacjom zadbać o dobrostan pracowników – począwszy od przygotowania koncepcji, przez realizację, na ewaluacji wyników kończąc. Nie gram solo!🙂 Wspiera mnie profesjonalny i niezawodny zespół masażystów, fizjoterapeutów, psychologów, dietetyków i trenerów. Jestem pomysłodawczynią innowacyjnych programów łączących mindfullness, zarządzanie energią oraz ergonomię.

Poznajmy się!

Działamy w całej Polsce!

10 lat na rynku Jesteśmy doświadczeni, elastyczni i kreatywni
16 miast Nie zatrzymujemy się, wciąż rośniemy!
5650 eventów Jesteśmy wszędzie - i offline, i online!
300005 masaży Dostarczamy benefit, który pokochają Twoi pracownicy!

Oni już doświadczyli współpracy z nami “na własnej skórze”

...i mówią o nas dobrze!

 • “Jogowe czwartki są już w eService tradycją! Jakość prowadzonych zajęć stoi na najwyższym poziomie. Potwierdzają to opinie biorących w nich udział osób. Aż 82 procent z nich jest bardzo zadowolona i poleca naszą jogę innym!

  Aleksandra Grędzińska Eservices
 • „Zaproponowany program dietetyczny był dla nas świetnym doświadczeniem, pracownicy również są bardzo zadowoleni – chcą powtórki z konsultacji! Przede wszystkim po to, żeby sprawdzić efekty swojej pracy nad sobą Porównywaniom i dyskusjom na temat wieku metabolicznego na korytarzach nie było końca Jesteśmy bardzo zadowoleni z Państwa dietetyków – Panie były niezwykle miłe, chętnie dzieliły się wiedzą, odpowiadały na wszystkie pytania i rzeczywiście starały się przekazać w tym czasie możliwe jak najwięcej za co jeszcze raz bardzo dziękujemy. Podsumowując jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z webinaru online, spotkań na żywo jak i ze współpracy z Panią Dominiką.”

  Izabela Łoza Procter & Gamble
 • “Chciałam Wam serdecznie podziękować za profesjonalizm. Bardzo sobie cenimy dostawców, którzy dbają o każdy szczegół: zapach, świecie, kwiaty, ścianki. Zawsze powtarzam, że to suma detali daje efekt WOW. Doceniam również elastyczne podejście i brak generowania problemów. Praca z takim partnerem to przyjemność. DZIĘKUJEMY!”

  Marcelina Ścibor Best events ever
 • “For Good Health cechuje profesjonalne podejście oraz duża wiedza z zakresu masażu oraz edukacji prozdrowotnej. Oferowane usługi to z pewnością bardzo dobre rozwiązanie dla firm, ktore chcą w szczególny sposób zadbać o poczucie komfortu oraz zdrowie swoich Pracowników.”

  Agnieszka Szymańska Grupa Żywiec
 • “Usługi wykonywane przez firmę For Good Health spełniają wszelkie niezbędne kryteria jakości. Są wykonywane z pełną starannością i rzetelnością, czego dowodem może być już blisko dwuletnia współpraca[…] Na pochwałę zasługuje również zespół, który z zaangażowaniem podejmuje się zleconego zadania.”

  Klaudia Miąskowska Coca-Cola HBC Polska
 • “Pragniemy wyrazić swoją pozytywną opinię na temat współpracy z firmą For Good Health, z którą rozpoczęliŚmy współpracę w 2016 roku w obszarze działań work life balance. Zarówno przeprowadzone warsztaty z nowoczesnej ergonomii, jak i indywidualne konsultacje z fizjoterapeutami w ramach audytu stanowiskowego zostały bardzo pozytywnie odebrane przez Pracowników i znacznie zwiększy ich świadomość prozdrowotna. Dodatkowo sesje masażowe wpłynęły niezwykle pozytywnie na zdrowie i dobre samopoczucie Pracowników znacząco poprawiając komfort pracy.”

  Anna Kurpiel - Nowak Novo Nordisk
 • “Podczas organizowanych przez nas ,,Dni Zdrowia” firma For Good Health była odpowiedzialna za szkolenie z ,,Ergonomii stanowiska pracy przy biurku oraz podczas jazdy samochodem”. Dodatkowo firma zapewniła strefę masażu biurowego, z kt6rej pracownicy mogli korzystać podczas trwania warsztatów. Okazało się być to idealnym uzupełnieniem rozmów na temat dbania o kręgosłup podczas siedzĄcej pracy biurowej.
  Warto r6wniez zwr6cii uwagę na otwarto:ii, dyspozycyjność i rzetelności w kontaktach z For Good Health na wszystkich etapach współpracy, poczĄwszy od przedstawienia wyczerpującej oferty a na podsumowaniu szkolenia kończąc.”

  Magdalena Samoraj Scania

Sprawdź, co u nas słychać!

Wspierają nas strategicznie: