Aktualności

23.11.2022

Masaż biurowy i analiza składu ciała dla Teleperformance

Za nami eventy w firmie Teleperformance Poland w Katowicach i Warszawie, podczas których przeprowadziliśmy sesję masaży na krześle oraz analizę składu ciała dla pracowników.
Masaż ma jeden główny cel – ZRELAKSOWAĆ PRACOWNIKA.
Analiza składu ciała przeprowadzona przez dietetyków pozwala na zbadanie swojego ciała od środka – m.in. poziom nawodnienia, masa mięśniowa i masa mineralizacji kości, metabolizm spoczynkowy, wiek metaboliczny.

15.09.2022 Tea Bar Ziołowy Zakątek dla pracowników PZU.

Ziołowy Zakątek dla PZU!

Czuć już jesień w powietrzu, ale nam nie straszne żadne ochłodzenie ;).  Dziś w ziołowym zakątku, który przygotowaliśmy dla pracowników PZU, serwujemy gorące napary ziołowe. Każdy znajdzie coś dla siebie – mamy zdrowe i naturalne herbatki antystresowe, na pamięć i koncentrację, na dobre trawienie, detoks, a nawet herbatkę na miłość. Kto dziś odwiedzi nasz ziołowy zakątek?

13.09.2022 Zaaranżowana przestrzeń z balonami i poczęstukiem na dniu zdrowia w firmie żywiec zdrój

Dzień Zdrowia w Żywiec Zdrój!

Dzień Zdrowia – tak nowy tydzień zaczynają pracownicy Żywiec Zdrój. Praca, to miejsce, w której każdy powinien czuć się bezpiecznie i komfortowo. Wiedzą o tym w Danone, dlatego ich pracownicy swój dzień rozpoczynają od relaksującego masażu i indywidualnych konsultacji z dietetykiem. Nie od dziś wiadomo, że zaangażowanie i efektywność wynikają z zadowolenia pracowników i ich dobrego samopoczucia.

25.08.2022

Event time – strefa relaksu

Jak okres wakacyjny to i strefa relaksu na eventach! Masaż pleców, masaż dłoni, joga i medytacja, ćwiczenia relaksacyjne, analiza składu ciała + konsultacje z dietetykiem i wiele wiele innych atrakcji, z którymi jesteśmy na różnego rodzaju imprezach. Uwielbiamy ten czas 🙂

19.07.2022

Wellness Day dla Fis Technology – Poznań, Wrocław, Warszawa

Za nami 3 duże eventy „Wellness Day” dla Fis Technology! W Poznaniu, Wrocławiu i Warszawie pracownicy biur mogli skorzystać z relaksującego masażu biurowego,  indywidualnych konsultacji z fizjoterapeutą i dietetykiem oraz wziąć udział w szkoleniach „Zdrowy kręgosłup” i „Jak zacząć przygodę ze zdrowym stylem życia”. Dziękujemy za Waszą obecność!

29.04.2022

Dzień Bezpieczeństwa i Ochrony Zdrowia w Pracy w DHL Supply Chain

Ćwiczenia z fizjoterapeutką i masaż na fotelu – tak Dzień Bezpieczeństwa w Pracy świętowali pracownicy DHL Supply Chain. Obolałe plecy, napięty kark i barki, zmęczone oczy – to wszystko przyczyny siedzącego trybu życia i wielogodzinnej pracy przed komputerem. Przy takich dolegliwościach efektywność znacznie się obniża. Odpowiedzialni pracodawcy wiedzą, że zdrowie pracownika jest priorytetem, bo zdrowie równa się większa produktywność. Brawo DHL Supply Chain!

12.04.2022

Masaż dłoni i masaż pleców na evencie w Uniejowie

Relaks dla przepracowanych dłoni i napiętych pleców w Hotelu Termalnym w Uniejowie. Zespół masażystów For Good Health zadbał o dobre samopoczucie i nastrój wszystkich uczestników imprezy. Wspaniale zorganizowany event z dbałością o każdy szczegół i z troską o każdego pracownika. Super, że mogliśmy być tego częścią.

11.03.2022

Dzień Kobiet w For Good Health – webinar z kosmetologiem dla Wonga

Za nami cudowny i pełen wrażeń Dzień Kobiet. Z tej okazji przeprowadziliśmy szkolenia dla firm z kosmetologiem, fizjoterapeutą, trenerem jogi twarzy i dietetykiem. Było bardzo zdrowo i bardzo kobieco 🙂 Dziękujemy wszystkim za uczestnictwo! Mamy nadzieję, że miło spędziliście z nami czas.

07.03.2022

Joga twarzy – zaczynamy cykl webinarów dla Veoli

Joga twarzy to skuteczny sposób na piękną i zdrową skórę, ale nie tylko! Joga twarzy niweluje napięcia i zmniejsza stres. Dla firmy Veolia przygotowaliśmy cykl warsztatów z certyfikowaną instruktorką. Teoria i praktyka rozłożona na kilkanaście spotkań – już nie możemy doczekać się pierwszych efektów!

01.02.2022 Ergonomia pracy na magazynie - pracownik transportuj sacony na samochód

Ergonomia pracy w Mewa Textil Service

Zaczęło się od wizji lokalnej w magazynie firmy Mewa Textil, a skończyło na nagraniach. Ergonomia pracy jest bardzo ważna. Dźwiganie, podnoszenie i przenoszenie to czynności, które też należy wykonywać prawidłowo, aby zachować zdrowie kręgosłupa. Fizjoterapeutka nadzorowała pracę na magazynie i pilnowała bezpiecznej pozycji podczas wykonywania różnych czynności przez pracowników.

14.12.2021

Ergonomia pracy – szkolenie z fizjoterapeutą

Za nami szkolenie stacjonarne z ergonomii stanowiska pracy w firmie Kamis. Uczestnicy szkolenia – osoby wykonująca pracę siedzącą, dowiedzieli się jak prawidłowo przygotować swoje stanowisko pracy, jakie ćwiczenia mogą wykonywać w przerwie od pracy i jak działa biurko elektryczne, które ma ogromne korzyści dla zdrowia. To była dla nas przyjemność móc być z Wami stacjonarnie i przekazać całą naszą wiedzę z zakresu ergonomii pracy.

07.10.2021

Masaż pleców i masaż dłoni w Restauracji Flaming!

Mieliśmy przyjemność być z naszą usługą masażu pleców i dłoni w Restauracji Flaming.

Zespół masażystów był cudowny. Panowie wykazywali się dużym profesjonalizmem, a Pani, która dokonywała cudowności naszym rękom była wspaniała”- takie opinie spływały do nas po evencie. 

Dziękujemy!

31.08.2021

Zdrowie dla firm – za nami cykl webinarów i treningów dla Atrium

Wszystko co dobre szybko się kończy – dopiero rozpoczynały się wakacje, a wraz z nimi nasza współpraca z Atrium, a dziś już koniec wakacji i ostatni webinar. Mamy nadzieję, że wszyscy, którzy wzięli udział w szkoleniach z dietetykiem i treningach miło spędzili z nami czas i skorzystali ze wskazówek ekspertów. Zdrowie przede wszystkim!

30.08.2021

Nagrania trwają – dla dobrego zdrowia!

Nie zwalniamy tempa – nagrywki trwają. Ostatnio przed kamerą naszych ekspertów wspierali również najmłodsi. Było to dla nas nowe doświadczenie i wyzwanie zarazem, ale też duża dawka śmiechu i pozytywnej energii. Nie możemy doczekać się efektu końcowego i oczywiście jak najszybciej chcielibyśmy wyjawić nad czym tak ciężko ostatnio pracujemy.

27.08.2021

Secret project – zdrowie w roli głównej!

Jesteśmy w ferworze pracy nad nowym projektem. Nie możemy zdradzić jeszcze co to takiego, ale zapewniamy, że jest to projekt bogaty w wartościową wiedzę od specjalistów 😉 Dzieje się – zmiany lokalizacji, organizacja potrzebnego sprzętu, codziennie nowa dawka wiedzy.

10.08.2021 Joginka pokazuje ćwiczenia przy biurku

Joga w koszuli – benefity dla firm!

Joga w Twojej firmie? To możliwe! Zajęcia odbywają się wyłącznie z wykorzystaniem krzeseł, więc uczestnicy nie potrzebują rozkładać mat i przebierać się w inny strój. Joga w koszuli to szybki sposób na dotlenienie organizmu i wyciszenie umysłu w ferworze codziennych obowiązków.

23.07.2021 Fizjoterapeuta wykonuje masaż na fotelu w biurze

Masaż biurowy w Browarach Warszawskich

Nasi fizjoterapeuci masują w Browarach Warszawskich. Przestrzeń biurowa Grupy Żywiec została świetnie przygotowana na powrót pracowników. Znalazło się również miejsca na masaż biurowy na fotelu – w wydzielonej strefie relaksu każdy indywidualnie mógł odprężyć się podczas masażu. Dla nas to radość, że mogliśmy znowu gościć w biurze, a dla pracowników wytchnienie dla kręgosłupa po pracy z domu.

22.07.2021

Biurko elektryczne dla zdrowia i komfortu pracy – współpraca z Ergonome

🎉Połączyliśmy siły z Ergonome Sp. z o.o. – producentem biurek ergonomicznych, których celem jest dostarczenie wygodnych i zdrowych stanowisk pracy. Razem będziemy zwiększać świadomość w temacie ergonomii  i pomagać w organizacji zdrowego stanowiska pracy. Biurko elektryczne to zdrowie i komfort pracy.

09.07.2021

Zdrowy home office. Webinar dla PixelAnt Games

Praca na home office wymaga odpowiedniego przygotowania. Wydaje się to proste, ale okazuje się, że trzeba zadbać o wiele rzeczy – ustawienie fotela, biurka, monitora, prawidłowa pozycja siedzenia, odpowiednia myszka, ergonomiczna klawiatura. Nasza fizjoterapeutka podczas webinaru „Praca na home office. Jak urządzić domowe biuro?” opowiedziała o każdej z tych kwestii. A czy Wy dbacie o ergonomię swojej pracy?

07.07.2021

Joga na trawie i Ice Tea Bar – event dla Faberlic

Joga i techniki oddechowe wśród zieleni oraz ziołowe herbatki orzeźwiające – to jest to na co czekaliśmy od ponad roku. Za nami event, który odbył się nad Zalewem Zegrzyńskim. Super, że było Was tak dużo i że mogliśmy spotkać się w końcu bezpośrednio. Mamy nadzieję, że miło spędziliście czas i znaleźliście chwilę spokoju i wyciszenia podczas praktyki jogi.

02.07.2021

Ergonomia pracy – zaczynamy webinary dla PixelAnt Games Sp. z o.o.

Jak prawidłowo pracować przed komputerem? – to pytanie zadaje sobie  większość ludzi pracująca 8 godzin dziennie za biurkiem. Prawidłowa pozycja, ustawienie monitora, odpowiednia regulacja fotela – to wszystko ma wpływ na zdrowie kręgosłupa. Szkolenie online poprowadziła fizjoterapeutka.

29.06.2021 Dni zdrowia w biurze

Aktywna pobudka – event w 2021!

Piękna pogoda, cudowna przestrzeń i dużo pozytywnej energii – tak w kilku słowach możemy opisać nasz pierwszy event po długiej przerwie. Ćwiczenia poprowadziła nasza trenerka Iwona – zaczęło się od aktywnej pobudki, a skończyło na ćwiczeniach rozciągających i błogim relaksie. Tak można zaczynać każdy dzień pracy!

25.06.2021

Projekt „Droga do zdrowia” dla Allianz za nami!

Aż szkoda kończyć taką przygodę! Pracownicy Allianz dwa razy w tygodniu uczestniczyli w treningach online – „Zdrowe plecy” i „Joga i medytacja”. To był super czas – ćwiczenia rozciągające i rozluźniające to super sprawa po całym dniu pracy. Mam nadzieję, że będzie okazja zobaczyć się jeszcze na szkoleniach 🙂

Za nami 6-miesięczny projekt „Droga do zdrowia” dla Grupy Żywiec

6 miesięcy dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne.  Cykl szkoleń i treningów z dietetykiem, fizjoterapeutą, trenerem i psychologiem dla Grupy Żywiec za nami. Cieszymy się, że mogliśmy edukować i inspirować do zdrowego stylu życia. Powodzenia w dalszej drodze po zdrowie. Szkolenie online czy trening online – co wybierasz?

11.05.2021 Webinar z fizjoterapeutą dla pracowników PGE

Zaczynamy cykl webinarów dla PGE

Jak pracować, żeby zachować zdrowy kręgosłup? Jakie ćwiczenia można wykonać w przerwie od pracy? Jak prawidłowo ustawić monitor? Na te i wiele innych pytań odpowiedziała nasza fizjoterapeutka. Uczestnicy webinaru wspólnie z prowadzącą wykonywali ćwiczenia na zdrowy kręgosłup. Pamiętaj! Jeśli pracujesz na siedząco, rób przerwy! 2 minuty co 30 minut.

10.05.2021

Trening online „Aktywna pobudka” dla Atrium

W ramach projektu „Razem po zdrowie”  cyklicznie organizowane są treningi i szkolenia online. Za nami trening „Aktywna pobudka” , który poprowadziła nasza trenerka Iwona. Poranne aktywności dodają energii i pobudzają mózg do działania. Zapraszamy na kolejny trening „Zdrowe plecy”, który odbędzie się 12 maja o godzinie 12.

28.04.2021

Rozpoczęliśmy projekt „Razem po zdrowie” dla Atrium

Ruszyliśmy z projektem „Razem po zdrowie” dla Atrium! Jest to cykl webinarów i treningów, który ma na celu zmotywowanie do zdrowego trybu życia i wprowadzania pozytywnych nawyków. Dziś odbył się webinar wprowadzający z dietetykiem „Jak zacząć swoją przygodę ze zdrowym stylem życia?”. Webinar jest dla wszystkich – zapraszamy do wzięcia udziału!

27.04.2021

Webinar „Dziecko vs lockdown – nowa rzeczywistość” dla Grupy Żywiec

Na negatywne skutki izolacji najbardziej narażone są dzieci i młodzież. Nasza psycholożka Kaja Baczyńska poprowadziła webinary – „Dziecko vs lockdown – nowa rzeczywistość” i „Młodzież vs lockdown – nowa rzeczywistość”. Opowiedziała między innymi o tym jak radzić sobie z lękami dzieci i jak rozmawiać o emocjach.

16.04.2021

Event dla Carrefoura i Danone

A może by tak połączyć zakupy z darmową analizą składu ciała? Jesteśmy w Carrefourze w Centrum Handlowym Arkadia. W ramach akcji „Możemy jeść zdrowo!” nasz dietetyk czeka na Was w strefie nawodnienia i analizy składu ciała. Możecie skorzystać z  konsultacji dziś i jutro w godzinach od 11 do 19. Nareszcie bezpośrednio z ludźmi!

08.04.2021

Trening Świadomy Oddech dla Szczecińskiej Energetyki Cieplnej

Jak prawidłowo oddychać? Czym charakteryzuje się świadomy oddech? Jak zadbać o wyciszenie po trudnym dniu? Na te wszystkie pytania odpowiedź zna joginka Kinga. Dziś dla pracowników Szczecińskiej Energetyki Cieplnej Kinga poprowadziła trening świadomego oddechu. Tylko spokój nas uratuje 🙂

07.04.2021

Webinar Brain food dla Savills

7 kwietnia to Światowy Dzień Zdrowia! Takie dni naprawdę warto świętować. My staramy się robić to przez cały rok. Dziś nasza dietetyczka Ania spotkała się z pracownikami firmy Savills. Podczas webinaru opowiedziała o wpływie diety na funkcjonowanie mózgu. Zdrowa i zbilansowana dieta to lepsza pamięć i sprawniejsze działanie mózgu. 

19.03.2021

Kontynuujemy projekt „Home office na szóstkę” dla CRH!

Znowu pracujemy nad zdrowymi nawykami  i dbamy o pozytywną energię 🙂 Ruszyliśmy z kolejnymi treningami i webinarami dla pracowników CRH. W marcu stawiamy na ruch, dlatego zaczęliśmy od treningu „Mobility & Stretch”. Z niecierpliwością czekamy na kolejne miesiące.

09.03.2021

Webinar dla Havi z okazji Dnia Kobiet

Rozpoczęliśmy cykl webinarów dla Pań. Nasza kosmetolog poprowadziła szkolenie online dla damskiej części załogi firmy Havi. Podczas webinaru „Sekrety domowej pielęgnacji” kosmetolog omawiała produkty, które warto stosować podczas domowej pielęgnacji. Uczestniczki webinaru dowiedziały się jak samodzielnie zrobić hydrolat i olejek do twarzy. Było super!

02.03.2021

Webinar „Budowanie relacji z dzieckiem” dla Atrium Poland Real Estate

Za nami interesujący webinar o relacji rodzic – dziecko dla Atrium Poland Real Estate. Psycholożka Kaja Baczyńska wyjaśniała najważniejsze kwestie, które wpływają na budowanie mocnych więzi pomiędzy rodzicem i dzieckiem. Uczestnicy szkolenia dowiedzieli się między innymi jak radzić sobie z trudnym zachowaniem dziecka, jak stawiać granice i jak mówić, żeby dzieci nas słuchały.

01.03.2021

Szkolenie online „Jak spać, żeby się wyspać” dla Danone

Zdrowy sen to teraz temat, o którym mówi się bardzo głośno. Zdrowy, czyli jaki? Pracownicy firmy Danone już doskonale wiedzą, co to oznacza. Na jakość naszego snu ma wpływ wiele różnych czynników. Ważna jest nie tylko pozycja spania, ale też to, co robimy przed położeniem się spać. Szkolenie online „Jak spać, żeby się wyspać”? poprowadziła ekspertka Kinga Sobiecka.

23.02.2021 Dietetyk

Webinar „Smart driver – dieta w podróży” dla Grupy Żywiec

Dieta w podróży ma znaczenie! Dietetyk Anna Soszyńska-Kowalczyk podczas webinaru dla przedstawicieli handlowych udowodniła, że zdrowa i zbilansowana dieta zwiększa koncentrację i podnosi poziom energii. Specjalnie dla uczestników webinaru przygotowaliśmy „gotowanie” na żywo – gotowe przepisy na sałatki, które śmiało można zabrać w długą podróż. Było smacznie i zdrowo!

19.02.2021

Webinar „Automotywacja – jak odnaleźć w sobie siłę?” dla firmy CRH

Tematy związane z rozwojem osobistym, motywowaniem się czy kontrolowaniem swoich emocji cieszą się sporym zainteresowaniem nie bez powodu. Wszyscy chcemy być zmotywowani i działać z energią. Dziś psycholog Kaja Baczyńska poprowadziła webinar o automotywacji dla pracowników CRH.

18.02.2021

Webinar „Brain food – dieta dla mózgu” dla Grupy Żywiec

Dziś, w ramach miesiąca „Sztuka koncentracji”, odbył się webinar z dietetykiem  zorganizowany dla Grupy Żywiec. W czasie trwania webinaru dietetyk Anna Soszyńska – Kowalczyk opowiadała o produktach, które warto włączyć do swojej codziennej diety, aby zachować jasne myślenie i koncentrację na wysokim poziomie. A już  w poniedziałek kolejny webinar o diecie w podróży. Nie możemy się doczekać!

01.02.2021

Trening „Joga – uspokój swoje myśli” dla Grupy Żywiec

Za nami trening jogi dla ciała i umysłu. Praktyka jogi, według amerykańskich naukowców, jest przydatna w leczeniu chorób związanych ze stresem – m. in. depresji, niepokoju, wysokiego ciśnienia i choroby wieńcowej. Joginka Ewa pokazywała asany, które rozciągają, wzmacniają i rozluźniają ciało. Joga to doskonały pomysł na dobre rozpoczęcie i zakończenie dnia.

26.01.2021

Projekt „Pobierz energię” dla firmy Veolia

Rozpoczęliśmy realizację projektu „Pobierz energię” dla firmy Veolia. Przez kolejne miesiące będziemy skupiać się tematach związanych z psychologią, fizjoterapią i aktywnością fizyczną. W tym miesiącu nasi eksperci działają w obszarze tematów związanych z motywacją. Niech moc i energia będą z Wami 🙂

15.01.2021 Trening dla pracowników Grupa Żywiec

Projekt „Droga do zdrowia” dla Grupy Żywiec

Rozpoczęliśmy cykl webinarów i treningów dla Grupy Żywiec. Połączenie aktywności fizycznej z wiedzą z zakresu psychologii to doskonały sposób na radzenie sobie ze stresem i natłokiem myśli. Nowy rok to zawsze początek czegoś nowego. Warto zainwestować w zdrowie fizyczne i psychiczne swoich pracowników.

Podsumowanie roku 2020!

Dzięki wszystkim wyzwaniom, które postawił przed nami ten rok, mamy wrażenie, że jeszcze bardziej się rozwinęliśmy. Bezpośredni kontakt z klientem był i jest dla nas bardzo cenny, ale 2020 pokazał nam, że można być z ludźmi również online. Cieszymy się, że mogliśmy działać wirtualnie i realizować bardzo ciekawe projekty dla wielu firm. Dziękujemy za ten rok!

18.12.2020

2 miesiące treningów dla 7n

Za nami 2-miesięczne wyzwanie dla 7n. Aktywność fizyczna to najlepsze lekarstwo na każdą dolegliwość. Cieszymy się, że mogliśmy być z Wami rano – przed pracą i wieczorem – po pracy. Gratulujemy wszystkim uczestnikom treningów, którzy postanowili zadbać o swoje zdrowie. Oby jak najwięcej takich projektów.

Szkolenia online dla Alior Bank

Pierwsza połowa grudnia upłynęła nam pod znakiem szkoleń i konsultacji online. Mieliśmy przyjemność zorganizowania webinarów z dietetykiem i fizjoterapeutą dla Alior Bank. Docenienie pracowników i danie im możliwości do rozwoju zwiększa nie tylko ich zadowolenie, ale też efektywność pracy. Brawo 🙂

30.11.2020 Webinar z dietetyki dla firmy SEC

Sec – zdrowo wkręceni

Zdrowo wkręceni – czyli tydzień zdrowia z firmą Sec. Szkolenia i konsultacje indywidualne z fizjoterapeutą, psychologiem i dietetykiem  to duża dawka wiedzy i praktycznych wskazówek. Dbanie o komfort psychiczny i fizyczny to hasło przewodnie tego tygodnia! Zaopiekujcie się sobą – zadbajcie o zdrowe ciało i głowę.

23.11.2020 Fizjoterapeutka siedzi na macie i pokazuje akcesoria do ćwiczeń

#Movember z FIS

Rozpoczęliśmy cykl webinarów pod hasłem #movember. W listopadzie solidaryzujemy się z mężczyznami i mówimy o sprawach ważnych i trudnych. Firma FIS zorganizowała dla męskiej części swojej załogi webinary w zakresie dietetyki, psychologii i sportu. Jesteśmy dumni, że możemy wziąć udział w takiej akcji i promować zdrowy styl życia.

10.11.2020 trener

Kolejne wyzwanie dla 7n!

Nowy tydzień, nowe wyzwania! Rozpoczęliśmy wyzwanie dla pracowników 7n. Pierwszy trening cardio za nami – trener Bartosz dał niezły wycisk. Pamiętajmy, że ruch to zdrowie! Wzmacnianie odporności to nie tylko odpowiednio zbilansowana dieta, ale również aktywność fizyczna. Trzymajcie się zdrowo.

22.10.2020 webinar odporność organizmu

Cykl webinarów dla CBRE – zaczynamy!

W tym tygodniu dużo się u nas dzieje – każdy dzień to nowy webinar. Dzięki interesującym i zróżnicowanym tematom, pracownicy CBRE mogą uzyskać odpowiedzi na nurtujące ich pytania z zakresu dietetyki, ergonomii, sportu i psychologii. Tematyka zdrowia jest nam bardzo bliska, a nasi eksperci z pasją dzielą się wiedzą. Rozpiera nas duma, kiedy kolejne firmy decydują się na wsparcie swoich pracowników. Działamy 🙂

13.10.2020

Webinar „Uspokój swoje myśli” dla Atrium Poland Real Estate

Natłok myśli i stres towarzyszą nam na  co dzień. Trudno samemu poradzić sobie z tymi problemami. Podczas szkolenia online na żywo psycholog Justyna opowiedziała o skutecznych sposobach radzenia sobie ze stresem. Uczestnicy poznali mało popularne metody, dowiedzieli się czym jest neuroplastyczność oraz SISU, a także otrzymali odpowiedź na nurtujące ich pytania.

12.10.2020

Masaż biurowy i analiza składu ciała w Saint Gobain

Strefa relaksu i strefa nawodnienia dla Saint Gobain! Dziś zawitaliśmy z masażami i konsultacjami dietetycznymi w Kole. „Fantastyczna sprawa ten masaż biurowy!” – trudno się nie zgodzić z taką opinią 😉 Pracownicy Saint Gobain mogli skorzystać z porad dietetyka i zrobić analizę składu ciała, a także zrelaksować się w trakcie masażu. Taki rodzaj odpoczynku pozwala pozbyć się napięć z ciała i pobudzić kreatywność 🙂 Polecamy wszystkim!

21.09.2020

Joga online z SOMFY

Poranna praktyka jogi online dla Somfy! Ćwiczenia pobudzające ciało i umysł to doskonały pomysł na dobre rozpoczęcie dnia! Dzięki porannej jodze nasz organizm przygotowany jest na wyzwania dnia codziennego. Somfy zapewniło swoim pracownikom regularne tygodniowe ćwiczenia jogi, co na pewno korzystnie wpłynie na produktywność i efektywność pracy 🙂

18.09.2020

Home office na szóstkę w CRH

Rozpoczęliśmy cykl webinarów „Home office na szóstkę” z firmą CRH! Przez 4 miesiące nasi eksperci będą dzielić się zdrowiem i przekazywać swoją wiedzę z zakresu fizjoterapii, dietetyki, psychologii i sportu. Za nami szkolenie online z ekspertką od żywienia – było bardzo interesująco! Cieszymy się, że CRH zdecydowało się na wprowadzenie takiego benefitu dla swoich pracowników. Holistyczne dbanie o zdrowie jest gwarancją sukcesu!

17.09.2020 masaż biurowy

Masaż biurowy w Euler Hermes – wracamy!

Masaż biurowy – wracamy! Tym razem gościliśmy w Euler Hermes! Po tych trudnych kilku miesiącach, w których działaliśmy prężnie online (treningi, webinary, szkolenia), nareszcie wracamy do biur 🙂
Pracownicy stęsknili się za tego typu benefitami, a my za możliwością dzielenia się z nimi zdrowiem!

Jesteśmy podekscytowani i ruszamy do firm z naszą pozytywną energią!

10.09.2020 trener

Joga online – wyzwanie dla Allianz

Treningi online w domowej przestrzeni dla pracowników firmy Allianz! Joga po pracy to świetny pomysł na relaks i regenerację ciała po całym dniu wyzwań. Firma Allianz postanowiła zadbać o dobre samopoczucie swoich pracowników i zapewniła im treningi jogi, podczas których joginka Ewa opowiada o różnych jej rodzajach i i pokazuje jak poprawnie wykonywać poszczególne asany 🙂 Duża dawka energii bez wychodzenia z domu!

31.08.2020 fizjoterapeuta

Za nami 4-miesięczne wyzwanie z firmą 7n

Za nami wakacyjne wyzwanie dla firmy 7n. Po 4 miesiącach treningów online dostajemy dużo pozytywnych opinii. Ogromnie nas one cieszą. Kiedy nasz klient jest zadowolony, to my też 🙂 Aktywność fizyczna to najlepszy sposób na poprawę zdrowia, ponieważ w czasie ćwiczeń wzmacniamy ciało i poprawiamy kondycję. Sport pomaga pozbyć się negatywnych myśli i dostarcza dużo energii 🙂

20.07.2020

Ergonomia w domu i w biurze dla StepStone

Webinar o tym jak pracować poprawnie przy komputerze w warunkach nie tylko biurowych, ale także domowych. Czyli dużo przydatnej wiedzy prosto od fizjoterapeuty, angażująca dyskusja o problemach z kręgosłupem oraz pokaz super przydatnych ćwiczeń, które można wykonać w przerwie nawet na krześle przy biurku!

13.07.2020

Codzienne wyzwanie – ćwiczenia z fizjoterapeutą dla 7N

Poranne ćwiczenia to świetna pobudka dla ciała i ducha! Firma 7N zapewniła swoim pracownikom codzienny trening z fizjoterapeutami, którzy zwracali uwagę na poprawność wykonywania ćwiczeń oraz wzmacnianie, rozciąganie i rozluźnianie mięśni. I to wszystko bez wychodzenia z domu! Dla najbardziej wytrwałych oczywiście nagrody! 😉

10.07.2020

Webinar jak radzić sobie z bólem karku i głowy dla FIS Technology

Podczas webinaru z fizjoterapeutą rozmawialiśmy o tym jak ból karku i spięte mięśnie ma wpływ na ból głowy, jak naturalnie sobie radzić z tymi dolegliwościami, jakie ćwiczenia wykonywać samemu. Mnóstwo specjalistycznej wiedzy przekazanej podczas szkolenia online

05.07.2020

Analiza składu ciała dla Danone

Za nami akcja promocyjna dla firmy Danone. Klienci w sklepie Carrefour mogli skorzystać z Analizy Składu Ciała i konsultacji z dietetykiem💚💚💚 Eventy powoli wracają, co nas niezmiernie cieszy  Już zacieramy ręce na powrót intensywnego czasu.

24.06.2020

Dzień Zdrowia Online w Allianz

Dzień Zdrowia Online – Taka inicjatywa to świetny pomysł na benefit dla pracowników w firmie szczególnie w obecnych czasach, kiedy większość firm działa zdalnie. Webinar z dietetykiem to szansa, by dowiedzieć się więcej o odporności organizmu i tym jak ją wspierać poprzez zdrową dietę, a ćwiczenia online z fizjoterapeutą to czas na zadbanie o codzienną dawkę ruchu i podwyższenie poziomu endorfin!

01.06.2020

Dzień Dziecka online z Euler Hermes

Cóż to był za ekscytujący webinar!🤪 Mnóstwo pyszności i wiele radości! 🙉
Pracownicy firmy Euler Hermes wraz ze swoimi pociechami lepili słodkie zdrowe kulki mocy. Nad wszystkim czuwała dietetyk Ania wraz z małą kucharką Oliwią.

14.05.2020

Trening online dla Allianz

Rozciąganie odstresowuje oraz zapobiega i łagodzi ból. Wiedzą o tym dobrze pracownicy Allianz, którzy regularnie uczestniczą w cotygodniowych treningach online z fizjoterapeutą.

29.04.2020

Szkolenie z kosmetologiem online

Kosmelotożka Karolina podczas webinaru „Automasaż twarzy – Lifting bez skalpela” tłumaczy dokładnie działanie rollera i pokazuje jak go używać poprawnie.

10.04.2020

Zdrowe plecy na Home Office

Ostatnio wiele osób boryka się z problemem wymuszonej pracy z domu. Idziemy z pomocą! Stworzyliśmy webinar poświęcony zdrowej pracy z domu – czyli ergonomii w domowym zaciszu, który zawiera ogromną dawkę wiedzy i porad fizjoterapeutów. Zapraszamy do naszej oferty szkoleń online.

01.04.2020 Treningi online dla firm na żywo | For Good Health

Kręcimy dla Was webinary!

Dzieje się! Oto nasz nowy projekt, nie stopujemy ani na chwilę, nawet w obecnych ciężkich czasach :). Nowa dawka szkoleń i treningów tym razem online, a tym samym rozszerzamy naszą ofertę. Zobacz naszą zdrową ofertę treningów online.

08.03.2020

Dzień Kobiet w Unilever pełen wrażeń

Podwójny relaks dla kobiet – nic tak nie relaksuje jak zabiegi na dłonie i masaże bez wychodzenia z biura!
Mnóstwo przygotowań i jeszcze więcej zadowolonych pracowników!

02.03.2020 Szkolenie z dietetykiem - oferta dla firm | For Good Health

Zdrowa dieta w pracy

Szkolenie „Zdrowa dieta w pracy” wraz z pysznym i zdrowym poczęstunkiem, które zrealizowaliśmy na specjalne zamówienie dla CRH było pyyyszne!

18.02.2020

Tea Bar „Ziołowy Zakątek”

Oto nasz nowy hicior! Przygotowujemy napary ziołowe w biurach, na eventach, konferencjach.
Bo natura to samo zdrowie, a mieszanki herbatek ziołowych komponujemy sami z należytą starannością!

05.02.2020

Joga śmiechu w H&M

Śmiech to zdrowie! Wiedzą to wszyscy, ale czasem nie ma okazji. Na naszych zajęciach możesz pośmiać się w PRACY zupełnie bezkarnie 🙂

20.01.2020

Zdrowo za biurkiem w Masfalt

Kolejna przeszkolona firma, kolejna zdrowa wiedza jak zdrowo pracować za biurkiem przekazana!

14.01.2020

Zdrowe plecy dla Toyoty

Kolejne masaże zawitały do Toyoty. Kolejny pracodawca na naszej mapie zdrowych biur w Polsce. Zrelaksowani pracownicy to nasza specjalność!

08.01.2020

Masaż dłoni w We Work

Pracownicy We Work mogli rozgrzać swoje zmarznięte i zmęczone dłonie podczas zabiegu wykonanego gorącą świecą lub naturalnymi olejami. Coraz więcej biur decyduje się na takie benefity, co nas niezmiernie cieszy!

01.01.2020

Kolejny cudowny rok za nami!

Rok 2019 był dla nas bardzo intensywny i pracowity! Coraz więcej projektów, mnóstwo zadowolonych klientów i kolejni przeszkoleni, wymasowani i zrelaksowani pracownicy! Nowy rok szykuje się jeszcze ciekawszy! Już się nie możemy doczekać!<3

24.12.2019

Zdrowych Świąt!

Samych radosnych chwil! Bądźcie aktywni w Święta i dbajcie o swoje zdrowie a nowy rok zaczniecie z lepszą energią!

06.12.2019

Mikołaj już dotarł do K2!

Pracownicy firmy K2 mogą się zrelaksować podczas masażu i zapomnieć na chwilę o przygotowaniach do świąt. Dobry pracodawca wie jakie prezenty cieszą najbardziej!

29.11.2019

Masaż dłoni na evencie dla Rossmann

Podczas eventu promocyjnego nasza dzielna ekipa wykonała niezwykle przyjemny zabieg na dłonie wykończony kremem marki Soraya. Miękkie, nawilżone i pachnące dłonie na cudny początek weekendu!

18.11.2019

Masujemy w CBRE!

CBRE dołączyło do grona super pracodawców, którzy dbają o zdrowie swoich pracowników!👏👏 Nasze masaże ukoiły zmęczone plecy i teraz można wracać do pracy z uśmiechem pełnym odprężenia.

05.11.2019

Pełen relaks w Atrium Promenada

Atrium Real Estate dba nie tylko o sowich klientów, ale także i o pracowników. My dbamy o ich relaks :). Kolejna świetna współpraca!

08.10.2019

Zdrowo za biurkiem

Dzisiaj szkoliliśmy pracowników Żywiec Zdrój i Nutricia. Podczas szkoleń z ergonomii pokazujemy także ćwiczenia na rozluźnienie mięśni i poprawienie krążenia, które można wykonywać w przerwie. Są banalnie proste, a dają ogromną różnicę!

02.10.2019

Medytacja w biurze

Dzięki umiejętnej medytacji, nawet tylko przez 2 minuty możesz poradzić sobie ze stresem, trudnym zadaniem lub niemiłą rozmową. Medytacja w biurze? Tak! Medytować można nawet na krześle jedynie zamykając oczy!

30.09.2019 Masaż na krześle wykonywany w biurze

Dzień Chłopaka w Mediacup

Czy może być lepszy prezent od pracodawcy niż masaż w firmie? Kto by nie docenił! Uwielbiamy takie niespodzianki!

04.09.2019

Daj się pomasować w Havi Logistics!

Cudownie pracować w takich okolicznościach! Havi Logistics wie co dla ich pracowników najlepsze. Masaże biurowe cieszą się tutaj ogromnym zainteresowaniem i nie można się temu dziwić. Kto odmówiłby relaksu w pracy!

12.08.2019 Analiza składu ciała wykonywana przez dietetyka

Analiza Składu Ciała dla restauracji Sodexo

W ramach akcji Dzień Zdrowia przeprowadziliśmy Analizę Składu Ciała oraz masaże biurowe dla firm w całej Polsce. Bardzo cieszy nas ogromne zainteresowanie i już szykujemy się na kolejne lokalizacje.

06.08.2019

Zdrowy Kręgosłup w Vienna Life

Za nami kolejne zajęcia Zdrowy Kręgosłup dla pracowników Vienna Life. Nauka ćwiczeń relaksujących i wzmacniających mięśnie kręgosłupa to kolejny krok do zdrowego stylu życia pracowników.

03.07.2019

Szkolenie Brain Food w Vienna Life

Co jeść by polepszyć koncentrację, lepiej pracować i lepiej się czuć? Na te i inne pytania poznali odpowiedź pracownicy Vienna Life dzięki szkoleniu Brain Food – czyli dieta dla mózgu. Było mnóstwo wątpliwości, które dały nowe spojrzenie na sposób żywienia. Brawo dla aktywnej grupy!

Masaż biurowy wykonywany w firmie jako benefit

Strefa Relaksu dla Żywiec Zdrój

Cudowny pracodawca, który rozpieszcza swoich pracowników NATURALNIE, poprzez masaż. To już 3 lata naszej współpracy z Żywiec Zdrój!

24.06.2019

Strefa masażu w Dior

Dior rozpieszcza swoich pracowników! Masaż wśród perfum Dior J’adore w pięknych okolicznościach biurowych… Mmmm, cudownie!

05.06.2019

Joga w biurze WeWork

W We Work jesteśmy co tydzień! Tym razem joga w biurze o poranku pozwoliła rozpocząć czerwiec z nową, pozytywną energią! Dołącz do grona #goodworkplace – pracodawców, którzy dbają o zdrowie swoich pracowników!

09.05.2019

Ergonomia za kółkiem w La Lorraine

Pracownicy z La Lorraine dostali porządną wiedzy dawkę na szkoleniu i warsztatach.

05.04.2019

Strefa relaksu na Dziesiątce Babickiej w Starych Babicach

Strefa relaksu to jedna z atrakcji oficjalnego sponsora biegu – Klinika na Brzozowej! Byliśmy dla Was w pełnej gotowości z naszymi niezawodnymi i niezwykle przyjemnymi masażami pleców!

08.03.2019

Dzień Kobiet w Planet Shared Services Centre

Wszystkie panie oraz panów rozpieszczaliśmy masażami pleców oraz dłoni. Nie zabrakło sporej dawki uważności na szkoleniu z Mindfullness!

14.02.2019 Pomysł na walentynkowa strefę relaksu. Masaż biurowy wykonywany w firmie

Walentynkowa Strefa Relaksu w SCANIA POLSKA

Święto, chociaż młode i amerykańskie, na stałe weszło już do naszego kalendarza. Pojawia się tylko jedno pytanie – czy warto świętować Walentynki w biurze? Nasza odpowiedź brzmi: OBOWIĄZKOWO ❤

01.01.2019

Ach co to był za rok!

Mamy na swoim koncie tysiące zrelaksowanych osób wiedzących jak dbać o swój kręgosłup, dietę , umysł i ciało Cieszymy się, że pracodawcy dbają coraz bardziej o pracowników oferując im nasze świadczenia ⭐️ Wiemy, że to wynik naszej ciężkiej pracy i efektów, które są zauważalne w szybkim czasie.

08.12.2018

Idealne Piątki w Atenie!

To już tradycja – ateńczycy ponownie zrelaksowani 🙂

25.11.2018 Masaż biurowy ze strefą relaksu dla firm

Strefa masażu dla Santander!

Bank zmienił barwy, ale nie zmienił pomysłu na wynagradzanie pracowników 🙂

17.11.2018

Masaże biurowe w GrowHr!

Nie samą pracą człowiek żyje 🙂 a dobry pracownik musi być zrelaksowany. Raz na dwa tygodnie odwiedzamy siedzibę prężnie działającej firmy GrowHR,. Jak sami mówią po masażach wydajność i efektywność wzrasta o 100%

17.10.2018

Strefy relaksu i nawodnienia z Kroplą Beskidu!

Jesteśmy na półmetku akcji tworzonej wraz z Kroplą Beskidu! Setki przebadanych i zrelaksowanych osób! Kilkanaście miast i lokalizacji to nie lada wyzwanie. Zespół For Good Health działa prężnie, aby każdy z pracowników mógł sprawdzić w jakiej kondycji jest ich organizm, dowiedzieć się dlaczego picie wody jest tak ważne, a przy tym wszystkim zrelaksować się w najlepszych i niezawodnych dłoniach naszych masażystów!

05.10.2018

Ćwiczenia w biurze z For Good Health!

Ćwiczenia w miejscu pracy to najlepszy sposób, aby zadbać o swój kręgosłup i zdrowie całego organizm. Chętnych jak zawsze nie brakowało 🙂

25.09.2018

For Good Health w AXA Polska

Jak najlepsi pracodawcy dbają o swoich pracowników? Zapewniają im masaże biurowe! Dołącz do grona #GreatPlaceToWork!

13.09.2018

Kolejne #ZdroweBiura na mapie Polski!

Firma Euler Hermes od ponad dwóch lat korzysta z naszego programu zdrowotnego. Do tej pory dbaliśmy o zdrowie w zakresie żywienia oraz o zachowanie prawidłowej pozycji podczas pracy przy biurkach. Czas na kolejny etap! Tym razem zadbamy o zdrowy kręgosłup i odprężenie pracowników! 😊

15.08.2018

Strefa Relaksu dla pracowników T-Mobile!

Zespół For Good Health miał przyjemność rozdawać uśmiech i pozytywną energię pracownikom firmy T-Mobile 🙂

Masaż na eventach - masaż pleców dla pracowników | FGH.com.pl

Masaż biurowy dla Step Stone!

Solidne firmy dbają o swoich pracowników. W czasie pracy kręgosłup skazany jest przeważnie na 8 godzin siedzenia za biurkiem. Aby zapobiegać bólowi, który pojawia się w wyniku długiego siedzenia, wskazane są przerwy w trakcie pracy. Masaż biurowy skutecznie niweluje napięcie, poprawia samopoczucie i pozwala się odprężyć.

06.07.2018

For Good Health w Atenie!

4 masażystów, 7h masowania, prawie 100 szczęśliwych ateńczyków😎Uwielbiamy takie piątki!

15.06.2018

Strefa Relaksu dla Huuuge Games!

Pracownicy firmy Huuuge Games mieli okazję skorzystać z jednej z najprzyjemniejszych atrakcji – z masażu biurowego! Standardowo chętnych nie brakowało 🙂

09.05.2018

Dni zdrowia dla Coca Cola!

Strefa Nawodnienia miała na celu zwrócenie uwagi na tak ważny aspekt jak picie wody. Mamy pewność, że od dziś pracownicy zdecydowanie częściej sięgają po wodę 🙂

24.04.2018

Strefa Relaksu podczas targów SGH!

Masaż dłoni podczas eventu to atrakcja, która zawsze się sprawdza. Tym razem relaksowaliśmy studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie!

21.03.2018

Przywitanie wiosny z For Good Health w ProService!

Na Konstruktorskiej w 🌱 S a l i W i o s n a 🌱soczyście zielono cały rok, ale szczególnie odprężająco właśnie dzisiaj za sprawą For Good Health 💆