Strefa Relaksu

event szyty na miarę | personalizowane działania | fgh.com.pl
Strefa Relaksu

Czy wiesz, że…

od 10 lat z sukcesami zapewniamy Strefę Relaksu na eventach w całej Polsce? To doskonałe uzupełnienie wydarzeń takich jak pikniki, targi, konferencje, imprezy integracyjne czy sportowe, promocje produktów. Strefa relaksu uatrakcyjni każdy event – niezależnie od jego rozmachu, charakteru czy grupy docelowej. Zapewniamy pełną aranżację Strefy – dysponujemy leżakami, oświetleniem czy umeblowaniem. 

“Strefa relaksu” – poznaj korzyści 

Punktualność, zwinność, elastyczność – właśnie na te aspekty zwracają uwagę nasi Partnerzy i Klienci. Słyniemy z niezawodności – zawsze mamy “plan B”! Eventy organizowane przy naszym wsparciu to niepowtarzalne doświadczenie, które zostaje z uczestnikami i organizatorami na długo.

Przykładowe motywy przewodnie

Strefa chillu na event - Warszawa | FGH.com.pl
STREFA CHILLU
np. masaż pleców, masaż dłoni, leżaki, tea bar ZioLove
Strefa ZEN na event - Warszawa | FGH.com.pl
STREFA ZEN
np. joga, warsztaty oddechowe, relaksacja
Strefa zdrowia na event - Warszawa | FGH.com.pl
STREFA ZDROWIA
np. analiza składu ciała, konsultacje z dietetykiem/ fizjoterapeutą
Strefa regeneracji na event - Warszawa | FGH.com.pl
STREFA REGENERACJI
np. masaż leczniczy, leżaki, konsultacje z fizjoterapeutą i trenerem
Strefa wiedzy | FGH.com.pl
STREFA WIEDZY
np. konsultacje ergonomiczne, warsztaty z fizjoterapeutami i trenerami
Strefa kreatywna na event - Warszawa | FGH.com.pl
STREFA KREATYWNA
rozwiązania szyte na miarę (np. promocja produktu, lauch linii kosmetycznej

Najczęstsze pytania:

Co wchodzi w skład strefy relaksu?
Strefa relaksu to nie tylko stanowiska masażowe, to również aranżacja przestrzeni. Dekoracje zawsze dobieramy do tematyki eventu. Tworzymy strefy wewnątrz budynków oraz w plenerze. W razie potrzeby dysponujemy namiotami, leżakami i pufami.
Jakie masaże są wykonywane?
Proponujemy masaże pleców, głowy i dłoni. Przeważnie masaże wykonujemy na krzesłach masażowych, jednak popularnym rozwiązaniem np. podczas biegów firmowych są krótkie masaże na stole. Zapewniamy każdą z tych usług.
Jaki masaż jest najlepszym rozwiązaniem?
To zależy od formuły eventu. Podczas targów i pikników proponujemy masaż pleców na krześle, podczas promocji produktów i bankietów świetnie sprawdza się masaż dłoni. Na imprezach sportowych i integracyjnych najlepiej skorzystać z masażu na stole.
Ile wybrać stanowisk?
Jest to oczywiście uzależnione od konkretnej liczby i zaproszonych gości i czasu wynajmu strefy. Jednak podczas dużych imprez najczęściej wynajmujemy 5 stanowisk masażowych. Jesteśmy pomocni przy kalkulacji oferty - wraz z wyceną dostarczamy orientacyjną przepustowość.
Czy masaż sprawdzi się podczas bankietu?
Podczas oficjalnych imprez proponujemy strefę z masażem dłoni, którą można wyeksponować bez obaw o naruszenie prywatności gości.
Ile przestrzeni jest potrzebne na wynajem strefy relaksu?
Jedno stanowisko wymaga niewielkiej powierzchni - ok. 1,5m2. Nie jest potrzebna oddzielna sala. Strefa często jest widocznie wyeksponowana. W razie potrzeby dysponujemy ściankami odgradzającymi przestrzeń od pozostałych aktywności.
Jak wyglądają zapisy?
Podczas otwartych imprez nie tworzymy listy zapisów. Gdy strefa jest “na widoku”, osoby oczekujące siadają na leżakach i pufach, a masażyści zapraszają do stanowisk. Istnieje możliwość wynajęcia koordynatora dbającego o jeszcze sprawniejszy przebieg usługi.
Co będzie potrzebne ze strony organizatora?
Niewielka przestrzeń, dostęp do prądu oraz wieszak na ubrania wierzchnie :)