Tea bar – bar ziołowy

Tea bar
Tea bar - mobilny bar ziołowy

Serwis kawowy na eventach? Brzmi ok, ale mamy coś lepszego! Proponujemy Tea Bar “ZioLove”, czyli mobilny bar z naparami ze zdrowotnych ziół. Napary ziołowe bywają często niedoceniane, a mają “magiczne moce” – pite w odpowiednich ilościach oczyszczają organizm, wpływają zbawiennie na naszą koncentrację i dają porządny zastrzyk energii.

Przyjeżdżamy i parzymy, a goście wydarzenia piją i się relaksują!

Tea bar to doskonały element eventów czy firmowych “dni zdrowia” – to doskonała alternatywa dla klasycznych energetyków, a także świetna przestrzeń, aby dowiedzieć się jak korzystać z darów natury, które pozytywnie wpływają na odporność organizmu, zwiększają energię, poprawiają nastrój i koncentrację! 

Tea bar - jak to działa?

  • Zapewniamy mobilny bar z naparami ze zdrowotnych ziół wraz z profesjonalną obsługą.
  • Strefa zawiera ściankę, wózek z ziołami, stół koktajlowy, dekoracje i produkty.
  • Nasz zespół tworzy autorską, w pełni bezpieczną mieszankę wysokiej jakości ziół i herbat –  tak aby komponowały się smakowo i uzupełniały się swoimi właściwościami. 
  • Zioła są bakterio-wirusobójcze, pomagają w regulacji parametrów lipidowych oraz działają przeciwnowotworowo.
  • Wszystkie zioła to bomba antyoksydantów, zawierają duże ilości składników mineralnych, witamin i sporą dawkę błonnika pokarmowego.
  • Zioła są podstawą niektórych współczesnych leków, np. chinina produkowana jest z kory chinowej, a aspiryna to syntetyczny odpowiednik wyciągu z kory białej wierzby. 
  • Nasze menu jest bogatne i różnorodne – każdy znajdzie swój “smak”!
  • Tea bar to świetna i niepowtarzalna atrakcja na rynku eventów, która sprawdzi się na każdej imprezie – zarówno w zimie ,jak i w gorące dni.
  • Używamy ekologicznych kubów, na których dodatkowo możemy umieścić naklejki z logo Twojej firmy – jako element personalizacji.

Najczęstsze pytania:

Jaka przestrzeń jest wymagana?
Ścianka, która jest tłem strefy z tea barem ma ok 2,5 m. Dodatkowo nasza Strefa zawiera bar, leżaki z chwytliwymi hasłami (opcjonalnie), stół koktajlowy, dekoracje i produkty.
Jaki powinien być czas wynajmu?
Strefę z naparami wynajmujemy przeważnie na około 5 godzin. Istnieje możliwość wydłużenia lub skrócenia wynajmu.
Co trzeba przygotować?
Jedyne, co jest potrzebne to dostęp do prądu oraz wody. Reszta aranżacji jest po naszej stronie!
Czy jest możliwość zmiany menu?
Zapewniamy autorskie mieszanki sypanych i świeżych ziół. Wszystkie zostały dobrane tak, aby poza korzyściami zdrowotnymi pozwalały zatracić się w smaku:) Staramy się dopasować do zmieniającej się aury za oknem - tym samym w chłodne dni serwujemy zimowe napary wzbogacone o rozgrzewający imbir, cynamon i goździki. W lato zaś gasimy pragnienie tworząc ice tea bar! Jeśli jednak event ma wyraźny temat przewodni, charakter menu możemy dopasować do oczekiwań organizatora.

W ramach wynajmu zapewniamy

Bar z naparami ze zdrowotnych ziół wraz z obsługą
Strefa zawiera ściankę, wózek z ziołami, stół koktajlowy, dekoracje i produkty
Ekologiczne opakowania oraz specjalnie opracowana receptura herbat ziołowych
W menu znajdziesz herbatki: Antystres, Koncentracja, Energia, Detoks, Uroda
Kompleksowe przygotowanie strefy i realizacja usługi
Relaks zachęcający do wspólnych rozmów przy zdrowych naparach