Atrakcje na event w plenerze – sprawdź nasze TOP 5!

Atrakcje na event w plenerze i lato? It’s a match! Z naszego doświadczenia, najczęściej w kalendarzach firm i agencji można zaobserwować trzy typy aktywności: pikniki rodzinne, imprezy integracyjne oraz festiwale pracownicze. W ostatnim czasie coraz więcej uwagi poświęca się formie i programowi takich eventów – aby były one jak najlepiej dopasowane do grupy odbiorców i jak najbardziej zapamiętywalne. 

Nasz pomysł na oprawę eventu w plenerze, która sprawdzi się zawsze i dla każdego? Strefa Relaksu obfitująca w rozwiązania wpływające na samopoczucie, dobrostan, pobudzenie energetyczne i wreszcie – na zdrowie! 

Tea Bar – tętniący zdrowiem atrakcja na event w plenerze

Tea Bar to atrakcja każdorazowo przyciągająca uczestników poszukujących chwili wytchnienia i regeneracji. Ma formę mobilnego baru zaaranżowanego w rustykalnym i proekologicznym stylu. Każdorazowo serwowane są autorsko przygotowane mieszanki w 4 wariantach – wspierających energię, redukcję stresu, detoks organizmu oraz odporność. Zatem ziołowe herbaty są nie tylko smaczne, ale również korzystne dla zdrowia. W dodatku, napary są doskonałym wyborem na gorące dni. Pomagają regulować temperaturę ciała, a zioła takie jak mięta lub hibiskus mają działanie orzeźwiające. Tea Bar to gwarancja relaksu i inspirującej rozmowy z ziołowym baristą.

Tea Bar

Masaż pleców – kilka minut dla ciała i głowy

Kolejną atrakcją plenerowa, która dostarczy uczestnikom relaksu, odprężenia i energii, jest krótki masaż pleców. Tego rodzaju masaż wykonywany jest na wygodnym, ergonomicznym krześle, bez potrzeby zdejmowania ubrania oraz bez użycia oliwki. PROzdrowieńcy For Good Health posługują się autorską, specjalnie opracowaną i skuteczną techniką. Masaż skupia się na górnej części pleców – wraz z barkami, ramionami, karkiem, głową i rękami. Skąd geneza tej eventowej atrakcji? Badania naukowe wykazują, że masaże pleców mogą zmniejszać napięcie mięśniowe, redukować stres oraz poprawiać krążenie krwi. Krótkie sesje masażu, trwające od 15 do 20 minut, dostarczą uczestnikom rozluźnienia i złagodzą występujące dolegliwości bólowe pleców. To świetna (i skuteczna!) przerwa po prelekcjach, innych atrakcjach, warsztatach. 

Masaż pleców

Masaż dłoni – atrakcja, która zapewni harmonię i spokój

Masaż dłoni to kolejna forma atrakcji, która może być doskonałym urozmaiceniem eventów plenerowych. Nasze stanowisko do masażu dłoni to miejsce, gdzie dłonie stają się głównymi bohaterami i otrzymują zasłużoną uwagę i troskę. Znajdziecie tam wygodne krzesła i stół, które zapewnią maksymalny komfort podczas 5-10 minutowej sesji. Wykonywany przy użyciu oliwki lub kremu, masaż dłoni zapewnia uczestnikom chwilę odprężenia i odświeżenia. Masaż dłoni to świetny sposób na złagodzenie napięcia w mięśniach dłoni, poprawę krążenia oraz redukcję stresu. Ale nie tylko. Poprzez zwiększenie ukrwienia i stymulację produkcji kolagenu tego rodzaju masaż sprzyja również poprawie wyglądu skóry dłoni. Staje się ona bardziej wygładzona i nawilżona. Poprawiając samopoczucie i regenerując dłonie, stworzona zostanie atmosfera harmonii i dobrostanu wśród uczestników eventu.

Masaż dłoni

Konsultacje z dietetykiem – impuls do zdrowej zmiany

Atrakcje na eventy w plenerze nie muszą ograniczać się tylko do relaksu i rozrywki. Analiza składu ciała wraz z konsultacjami dietetycznymi stanowi wartościową i edukacyjną część wydarzeń plenerowych. Uczestnicy mają możliwość zbadania kondycji organizmu (analiza składu ciała przy pomocy specjalnej wagi), uzyskania porad zdrowotnych oraz skonsultowania wyników badań profilaktycznych przeprowadzanych w trakcie wydarzenia. Podczas eventu, warto stworzyć przestrzeń do komfortowej rozmowy ze specjalistami, którzy pomogą we wprowadzeniu zdrowych nawyków żywieniowych. 

Konsultacje dietetyczne

Legal drinks – bar jabłkowy na evencie w plenerze

Trend serwowania naturalnych soków na eventach plenerowych zdobywa obecnie ogromną popularność. Jako świadomi konsumenci coraz bardziej zwracamy uwagę na jakość spożywanych napojów, starając się unikać sztucznych składników i sztucznych słodzików, które są obecne w wielu komercyjnych napojach. Naturalne soki, wykonane ze świeżych owoców i warzyw, stanowią idealną alternatywę dla kawy, energetyków czy słodzonych napojów. Obserwując powyższą tendencję i wychodząc naprzeciw oczekiwaniom organizatorów wydarzeń plenerowych, serwujemy Legal Drinks – napoje bezalkoholowe z naturalnego, ekologicznego soku jabłkowego z dodatkami owocowymi i ziołowymi. Nasz sok jabłkowy jest wytłaczany ze świeżych jabłek, a proces tłoczenia zachowuje większość składników odżywczych obecnych w owocach. Każdorazowo uzupełnimy je świeżymi ziołami czy owocami. Barowi towarzyszy chillowa oprawa – leżaki, stoliki, dekoracje.

Legal Drinks - mobilny bar sokowy

Strefa Relaksu na wydarzeniu plenerowym to gwarancja wyróżnienia, dodatkowych benefitów dla uczestników czy dodatkowych korzyści marketingowych – podczas promocji eventów. Stwórz oazę zdrowia, radości i inspiracji – For Good Health… Twoich gości 🙂