Atrakcje na event, których klienci nigdy nie zapomną! Top 5

Atrakcje na event – czy bez nich całe przedsięwzięcie by się odbyło? Pewnie tak, ale już po godzinie mielibyśmy przed oczami obraz ziewających i lekko znużonych ludzi. Tak to już jest, że bez oryginalnej i angażującej rozrywki trudno o dobrą imprezę. Stworzenie ciekawego wydarzenia wymaga poświęcania czasu oraz otwartego umysłu pełnego pasji i artyzmu. Bez jakich atrakcji event może okazać się klapą? Jak urozmaicić imprezę, aby pozostała ona w pamięci uczestników na zawsze? Spójrz na nasze propozycje, które od lat budzą ogromne zainteresowanie wśród uczestników.

Atrakcje na event – jakie wybrać?

Na eventach niektórzy są czasami z przymusu, a czasami z ciekawości. Jednak bez względu na to jaki by to nie był powód, każdy chce się dobrze bawić. Muzyka, jedzenie i gift bagi niestety już nie wystarczą. Uczestnicy są coraz bardziej wybredni, wiele rzeczy już im się utarło, niektóre atrakcje na event są już dla nich przestarzałe, dlatego organizując duże wydarzenie warto zadbać o różnorodność.

Masaż pleców i głowy – ulga dla ciała i odprężenie umysłu

Masażyści wykonują masaż pleców na evencie w restauracji Flaming
Masaż pleców i głowy na evencie.

Wiesz, że co 5 Polak codziennie stresuje się w pracy? Deadliny, wyścigi i inne korpo problemy zostawiają po sobie ślad na samopoczuciu i zdrowiu. Eventy, a tym samym luźne spotkania są często „lekarstwem” na to. Jest to forma odskoczni, gdzie chcemy odetchnąć i w końcu porządnie się zrelaksować. Ale czy jest to możliwe na firmowej imprezie? Oczywiście, pod warunkiem, że pojawi się na niej usługa pod nazwą „masaż pleców” (w korporacjach bardziej znany jako masaż biurowy).

Już kilka minut takiego masażu sprawia, że ciało cudownie się relaksuje i napełnia energią do działania. Znikają nawet bóle napięciowe głowy spowodowane dużym stresem, a umysł oczyszcza się z nadmiaru myśli. Jakie są inne zalety tej atrakcji? Estetyka, łatwy montaż i oczywiście przepustowość, dzięki której może z niej skorzystać duża liczba osób. 

Na temat tej atrakcji więcej przeczytasz tutaj:  https://fgh.com.pl/strefa-relaksu/masaz-plecow/ 

Masaż dłoni – relaks przy czarującym zapachu świec

Masażystka masuje dłonie na evencie firmowym
Masaż dłoni na evencie

Kiedy obserwuje się ludzi wychodzących z pracy w piątki po 17, ma się wrażenie, że są źli, zestresowani, zmęczeni i pełni napięcia. Też masz takie spostrzeżenia, kiedy jedziesz metrem albo autobusem? Ci ludzie myślą pewnie o tym jak odreagować i wyluzować się po całym tygodniu pracy. Organizując eventy warto pomyśleć właśnie o potrzebach takich osób. Co mogłoby przyciągnąć ich na dużą i głośną imprezę? Czym ich zaskoczyć, żeby pozostali na imprezie do końca?

Strefa relaksu z masażem dłoni, w której każdy poczuje się jak w najprawdziwszym salonie spa! Czy nie brzmi to cudownie? Dłonie, podobnie jak całe ciało, potrzebują relaksu, dlatego masaż dłoni na evencie, to nie lada gratka dla wszystkich szukających tam chwili odpoczynku i ukojenia. Masaż wykonywany jest przez specjalistów, którzy posługują się sprawdzonymi i skutecznymi technikami. Za sprawą pachnących olejków i starannie przygotowanej strefy relaksu, można poczuć się jak na wizycie w spa!

Zapewniamy, że taka atrakcja zachwyci każdego! Zainteresowany? Tutaj możesz przeczytać więcej: https://fgh.com.pl/strefa-relaksu/masaz-dloni/ 

Joga na trawie – relaks w pięknych okolicznościach przyrody

Joginka prowadzi zajęcia z jogi na trawie dla dużej grupy osób.
Joga na trawie dla uczestników eventu.

Rozłożyć się na zielonej trawie, poczuć jej zapach i zapomnieć o całym świecie! Kto dziś o tym nie marzy? Naprawdę niewiele potrzeba, żeby poczuć się wolnym, szczęśliwym i zrelaksowanym. 

Okres wakacyjny to idealny czas na organizację imprez w plenerze. A jak plener to nie może obejść się bez aktywności na świeżym powietrzu. Relaksującej aktywności oczywiście. Joga na trawie to odprężające, rozciągające, ale i wzmacniające ćwiczenia wykonywane pod okiem doświadczonej instruktorki. Z naszą jogą na trawie nie ma nudy! Jest za to miło spędzony czas w gronie pozytywnych ludzi i zastrzyk dobrej energii napędzającej do działania. 

https://fgh.com.pl/strefa-relaksu/joga-na-trawie/ 

Zajęcia antystresowe – odetchnij z ulgą i zapomnij o problemach

Trenerka prowadzi zajęcia na zdrowe plecy ne evencie.
Ćwiczenia antystresowe na zdrowe plecy.

Ach ten stres! Dziś wszyscy się tylko stresują, gonią za czymś i przejmują każdym niepowodzeniem. Nie dziwi więc popularność zajęć, które oferują naukę technik relaksacyjnych, praktykę jogi czy ćwiczenia uwalniające napięcie z ciała. 

Promować zdrowy styl życia trzeba umieć! Jak wiadomo sport to nie tylko rywalizacja, ale też integracja i dobra zabawa. Nie znajdzie się wielu chętnych, jeśli coś będzie nudne i bez polotu. Atrakcje związane z aktywnością fizyczną to częsty element dużej imprezy, dlatego warto wstrzelić się w potrzeby uczestników i zorganizować coś, co zadziała. 

My proponujemy zajęcia, które łączą w sobie świetną atmosferę, dużo dobrego humoru i możliwość oderwania się od codziennych obowiązków. 

Analiza składu ciała – indywidualne konsultacje z dietetykiem

Dietetycznka rozmawia z pacjentką podczas indywidualnych konsultacji i wykonuje badanie analizy składu ciała.
Indywidualne konsultacje z dietetykiem i badanie analizy składu ciała.

Atrakcje na event muszą mieć w sobie to coś, co uczestnicy zabiorą ze sobą do domu. Co można zabrać ze sobą do domu poza torbą wypełnioną prezentami, jedzeniem czy długopisami z logo danej firmy? Wiedzę prosto od dietetyka, który wykona specjalistyczne badanie i da indywidualne zalecenia żywieniowe do wdrożenia na przyszłość. 

Takie urozmaicenie eventu na pewno zostanie docenione przez niejedną osobę, bo nie każdy chce i może fatygować się na konsultację do prywatnego gabinetu, ale już każdy chce wiedzieć, co ma jeść na co dzień, żeby żyć zdrowo :). 

Specjalistyczny sprzęt i uśmiech od ucha do ucha – po tym można poznać naszego dietetyka na evencie. Rzadko zdarza się, żeby ktoś ominął taką atrakcję – wszyscy chcą zrobić analizę składu ciała i omówić swój problem żywieniowy. A na czym dokładnie polega badanie? Tutaj wszystko jest wyjaśnione:

https://fgh.com.pl/strefa-relaksu/konsultacje/ 

Atrakcje na event – podsumowanie 

Nie jest łatwo zorganizować event, który trafi w potrzeby i oczekiwania wszystkich uczestników. Event managerowie stoją więc przed dużym wyzwaniem i ogromną listą z przeróżnymi atrakcjami. Co wybrać? Czym są te wyjątkowe atrakcje, na które wszyscy czekają?

Warto mieć na uwadze to, że ludzi cieszą rzeczy, których nie mają na co dzień – wyjątkowe, oryginalne. Dodatkowo dobrze by było, żeby dana atrakcja dała uczestnikom realną korzyść. Dziś chwilowa satysfakcja to za mało, dlatego warto odpowiedzieć sobie na pytanie: co sprawia, że dana atrakcja pozostaje w pamięci uczestników jeszcze długo po zakończeniu imprezy?

Masaż pleców i głowy oraz masaż dłoni to atrakcje, które sprawiają, że ludzie czują się docenieni, bo ktoś zadbał o ich zdrowie i dobre samopoczucie. Indywidualne konsultacje z dietetykiem to pierwszy krok do zmiany złych nawyków i wejście na ścieżkę zdrowia. Aktywność w postaci jogi na trawie i ćwiczeń antystresowych to prezent dla wszystkich zmęczonych, zapracowanych i potrzebujących chwili dla siebie. W organizacji eventów ważna jest więc różnorodność i szersze spojrzenie, które ogarnie nie tylko tych kochających kabarety i głośną muzę, ale też tych spragnionych relaksu.

Jak się z nami skontaktować?

biuro@fgh.com.pl