Strefa Relaksu na Impact 2023 – relacja

 

Poznań był gospodarzem jednej z najbardziej oczekiwanych konferencji technologicznych w Polsce – Impact 2023, gdzie zorganizowaliśmy naszą autorską Strefę Relaksu. To wydarzenie przyciągnęło tysiące uczestników z całego kraju, a także z zagranicy, którzy mieli okazję poznać najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie technologii.

Konferencja odbyła się w nowoczesnym Centrum Konferencyjnym w samym centrum miasta. Już na wejściu można było poczuć niesamowitą atmosferę pełną energii i entuzjazmu. Sala była wypełniona ludźmi o różnych zainteresowaniach, od programistów i inżynierów, po przedsiębiorców i entuzjastów nowych technologii.

Tematy poruszane podczas prezentacji obejmowały sztuczną inteligencję, internet rzeczy, blockchain, robotykę i wiele innych. Uczestnicy mieli okazję dowiedzieć się, jak te technologie mogą zmienić świat w najbliższej przyszłości.

Strefa relaksu na Impact 2023

Wywarliśmy IMPACT na… #IMPACT23

Jaka była rola For Good Health na tej największej konferencji gospodarczo-technologicznej w tej części Europy? Działaliśmy #NaZdrowie uczestników i prelegentów. Zaaranżowaliśmy Strefę Relaksu, gdzie goście specjalni mogli się „naładować” energetycznie przed swoją prelekcją lub zrelaksować tuż po niej. Gościliśmy dziennikarzy, naukowców, influencerów technologicznych, prezesów, którym zrobiliśmy… DZIEŃ DOBRY☀

Dlaczego Strefa Relaksu na evencie to (zawsze) dobry pomysł?

1.Benefit dla organizatorów – zaopiekowany, zadowolony, zregenerowany uczestnik wydarzenia to również lepsza ocena całego wydarzenia. Poza tym Strefa stanowi oryginalne urozmaicenie agendy, a także skuteczny sposób na budowanie wizerunku firmy promującej zdrowie i równowagę.
2.Benefit dla prelegentów i uczestników – Strefa to wspomaganie procesu odprężania, element praktyki mindfulness i uwalniania stresu związanego z wystąpieniem. Dodatkowo masaż pobudza koncentrację i po prostu – relaksuje 🙂

Jak to się robi?
– po pierwsze, bardzo łatwo – wystarczy małe pomieszczenie lub wydzielona powierzchnia, aby ustawić na niej krzesło masażowe
– mobilnie – przyjedziemy na event, konferencję czy warsztaty, które prowadzisz, potrafimy w logistykę 🙂
– ogólnodostępnie – masaż odbywa się przez ubranie i trwa 10-20 minut (w zależności od preferencji, spodziewanych efektów i okoliczności masażu)
– profesjonalnie – masaż prowadzony jest przez wykwalifikowanych fizjoterapeutów i techników masażu
– bezpiecznie – zachowujemy najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa
😊 z uśmiechem – dbamy o dobrą atmosferę i przyciągający klimat relaksu i odprężenia

Zresztą zobaczcie sami. Oto reakcje po naszych masażach: